Osobní informace

Foto
Jméno
Olivia Waitening
Narození
9.7.2001
Studium
Mezinárodní konzervatoř herectví a mediální obory
Zaměstnání
Herečka, zpěvačka
Zájmy
Zajímá mě zpěv, činoherní i muzikálové divadlo, filmové i divadelní herectví, kamera, střih, natáčení filmů, moderování, psaní básní, modelingové focení. Mám dost zájmů, které mě někam vedou. Já abych pravdu řekla, tak se ještě hledám, ale jdu i jiným směrem, protože chci zkoušet nové věci, zdokonalovat se a také poznávat a rozvíjet se ve svých zkušenostech.

Divadlo

Role
sklenářka (Královna Koloběžka první), Rusalka (Velká doktorská pohádka), Káťa (Ztratili jsme Sputina)
Funkce v divadle
herečka

Dotazník

Jak jsi se dostal k DiAj?
No na FB se mi z ničeho nic ukázalo, že paní Johana Rezková Kalinová hledá do pohádky rozmazlenou princeznu, tak jsem jí napsala a ona mě pozvala na konkurz, kterého jsem se zúčastnila. Na konkurzu si mě všiml náš principál a režisér Ondra Suchý, který mi nabídl jestli bych nechtěla k němu do divadelního členství DiAj. Samozřejmě jsem musela také udělat konkurz do DiAj, abych se dostala do členství a tak jsem tady. Jinak jsem ráda, že můžu být součástí DiAj.
O mně
Čím je pro tebe divadlo?
Vším. Je to pro mě zkušenost. Miluji divadlo a ráda se tomu chci dál věnovat a hlavně se učit, protože všichni se učíme celý život. Ráda bych to někam dotáhla a dostala se i do jiných divadel jako je Činohra a Muzikály. A proto na sobě dřu a jdu si tvrdě za svým cílem. Nevzdávám se, protože ten kdo se vzdává tak to nikam nedotáhne.
Co ti dává nebo naopak bere divadlo?
Zabere to dost času a je to docela dřina, ale pokud chcete být v herecké branži, tak musíte na sobě makat a makat, abyste byli co nejlepší i kdyby se z vás kouřilo. Co mi dává divadlo? Divadlo mi dává hodně pozitivní energie. Jsou tu fajn lidi a hlavně je tu sranda a spousta dobrodružství.
Jaké žánry jsou tvé oblíbené?
Mám ráda humor (komedie), ale i pohádky, tragédie, drama, romantické žánry.
Jaká je tvá vysněná role?
Samozřejmě princezny, víla(Rusalka), zamilované postavy se šťastným, ale i tragickým koncem a také co je moje vysněná role je Julie ze hry Romeo a Julie od Williama Shakespeara.